Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Park maszynowy


Drukarka UV Agfa anapurna M2500i                               

 ddRewelacyjna bezkonkurencyjna jakość wydruków UV 1440dpi.

Druk 7 kolorowy (CMYK + Dodatkowe kolory light polepszające jakośc druku) Dodatkowo podwójny kolor biały.

Szerokość druku to 205 cm a długość jest nieograniczona. Tutaj ogranicza nas jedynie wielkość materiału na jakim drukujemy.

Zastosowanie koloru białego daje nam nieograniczone możliwości druku na materiałach nie tylko białych ale również różnokolorowych. 

Na drukarce tej drukujemy większość materiałów twardych i giętkich takich jak: Szkło,różnego rodzaju płyty drewniane jak sklejki, płyty laminowane, fronty meblowe lakierowane oraz akrylowe, metal, plastik, PCV, plexi itp.

Prędkość druku 115m2/h

Drukarka UV Oce Arizona 6170XTS

ArizonaNajnowocześniejsza drukarka UV z białym kolorem.
Najwyższej jakości wydruki 1440dpi.

Stół roboczy o wymiarach 250cm x 308cm.

Druk na różnorodnych podłożach twardych do grubości 4,5cm takich jak : szyby, płyty PCV, plexi, laminowane lub surowe płyty wiórowe, tektura falista, tworzywa sztuczne, panele wystawiennicze, platformy graficzne, panele reklamowe itp
oraz podłoży miękkich takich jak: banery, folie itp.

Prędkość druku 155m2/h

HP Scitex LX850 Industrial

IMG_0736 kopWielkoformatowa drukarka lateksowa do produkcji wydruków ekologicznych.Używamy jej do produkcji naszych fototapet.

Technologia HP Latex to tusze oparte w 100% na ekologicznych składnikach. Jest to jedyny na świecie ekologiczny tusz używany do druku wielkoformatowego i aplikacji zarówno wewnątrznych jak i zewnętrznych. Swoją trwałością i odpornością porównywalny jest do ekosolwentu. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w maszynach HP oraz tuszowi HP Latex wydruki zbliżone są jakością do wydruków jakie można osiągnąć jedynie na drukarkach pigmentowych. Ponieważ tusze lateksowe stworzone zostały na bazie wody nie wydzielają one żadnych nieprzyjemnych zapachów podczas pracy maszyny. Technologia termiczna sprawia, iż wydruki są natychmiast suche i gotowe do laminacji czy montażu.

GandPrintingNajlepszy w swojej klasie na rynku wielkoformatowy ploter kanadyjskiej firmy Gandinnovation, drukujący atramentami solwentowymi (twardy solwent) do szerokości 3,2 metra. Bardzo trwała i niezwykle solidna konstrukcja pozwala na uzyskanie znakomitej jakości wydruków o mocnym nasyceniu kolorów.Produkujemy na niej ogromne plansze na budynki, banery oraz siatki mesh.

Roland  XF-640

xf640
   ROLAND RS

Najszybszy ploter drukujący w historii marki Roland. Bezkonkurencyjna niezawodność, jakość i prędkość ponad 100m2/h – to trzy najważniejsze cechy XF-640.

Roland VersaArt RS-640

ploter-roland-versaart-rs-640    ROLAND RS

Roland VersaArt RS-640 to czterogłowicowy ploter solwentowy pracujący w konfiguracji CMYK, wyprzedzający osiągami druku inne maszyny tej klasy.Na tym ploterze drukujemy wszelkiego rodzaju folie, plakaty materiały wystawiennicze w najwyższej jakości druku 1440dpi.Ploter został wyposażony w najnowsze osiągnięcia technologiczne firmy Roland, takie jak druk zmienną kroplą, oraz Roland Intelligent Pass Control™ - system zapobiegający powstawaniu tzw. paskowania (bandingu) nawet przy wysokich prędkościach druku.Połączenie atramentu Eco Sol Max z trybem "Inteligent Pass Control" i oprogramowaniem VersaWorks zapewnia uzyskanie ostrych barw i bezkonkurencyjnej jakości druku.Szerokość zadruku wynosi 160cm.

Roland SOLJET Pro 3 XC-540

roland_soljet_pro_3_xc-540Ploter solwentowy sześciogłowicowy Roland Socjet Pro III XC-540 MT jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie ploterów firmy Roland. Model XC-540 MT posiada unikalną konfigurację kolorów z metalicznymi refleksami w tym: złoto, srebro, brąz oraz odcienie perłowe. Szerokość zadruku wynosi 137cm.

Laminator płynny Ecoliquid 3200

eco_liqiud_3200 kopia

Laminator płynny o szerokości 320cm z system suszenia na podczerwień do zabezpieczania wydruków solwentowych oraz lateksowych.

Laminator rolowy Excelam Cold

i-argo-excelam-cold-1600-combi-rsProfesjonalne urządzenie do laminacji folii samoprzylepnych , plakatów, banerów reklamowych, map, wielkoformatowych wydruków ploterowych. Regulowana szczelina robocza - do 13 mm – co umożliwia też naklejanie arkuszy na sztywne i grube podłoża np. płyty piankowe.Laminowanie odbywa sie folią błyszczącą lub matową z filtrem UV.

Ploter tnący summa

tnacyPloter summa to zaawansowane urządzenie do cięcia folii.Dzięki niemu jesteśmy w stanie wycinać w folii napisy oraz różne wzory i grafiki.

 

 

Profesjonalny trymer do cięcia wydruków
electrotrim
Najdokładniejszy na świecie trymer do cięcia wydruków o długości 500cm. Wszystkie wydruki docinamy z dokładnością do 0,1mm. 

 

 

Nasz adres: Cyprysowa 1, Gdynia
telefon: 507 247 112

© PRINTEGRO - Wszystkie prawa zastrzezone
Kalendarze trójdzielne drukarnia Park maszynowy Projektowanie stron www